×

PREDAJCA

Predaj a distribúcia exkluzívnych alkoholických nápojov.

KONTAKTY

Fakturačná adresa:
TatraVEA, s.r.o.
Tomášikova 2515/3,
058 01 Poprad
IČO: 47452005
DIČ: 2023886491
IČ DPH: SK2023886491
SBL: 627331400124
Telefón: 0914 236 832
E-mail: office@tatravea.sk

Predajňa – Fine Bottles
Zdravotnícka 6, Poprad
Telefón: 0910 908 224

DOPRAVA

Zabezpečujeme dopravu priamo k Vám domov alebo na prevádzku. Možné dodanie tovaru na celom Slovensku. V meste Poprad zabezpečujeme rozvoz do 24 hodín od objednávky.

Cena dopravy je od 4,90€/dobierka a minimálna objednávka 20€. Pri nákupe nad 100€ je doprava ZDARMA.

Využívame biznis služby iProfil.sk | Online faktúry cez iFakturacia.sk | Podporujeme #praveslovenske

ZABUDLI STE SVOJE ÚDAJE?

Fine Destillery Slivovica excluivse 0,5 l 52%

24,90  s DPH

Pravé ovocné destiláty rady EXCLUSIVE sú najkvalitnejšie výrobky. Unikátny dizajn fľašky očarí každého, kto ju uvidí.

Katalógové číslo: 8588004722026 Kategórie: Značky: , ,

Popis

Slivovica sa vyznačuje typickou silnou a príjemnou arómou. Jeho jemná chuť a charakteristická vôňa osloví aj náročnejších znalcov tohto tradičného slovenského destilátu.

Pravé ovocné destiláty rady EXCLUSIVE sú najkvalitnejšie výrobky. Vznikli na základe neustáleho dopytu po 100% čistých ovocných destilátoch a zároveň po exkluzívnom obale. Tieto destiláty spĺňajú obe požiadavky.

Lahodná chuť a očarujúca vôňa v spojení s moderným dizajnom.

Unikátny dizajn fľašky očarí každého, kto ju uvidí. Základným motívom je špeciálna ľadová vrstva, ktorá využíva efekt lupy naplnenej fľaše. Navyše je každá fľaša výnimočná farebnou vrstvou, ktorá zároveň odlišuje jednotlivé druhy destilátov od seba. Samotný destilát je tiež exkluzívny. Na tvorbu našich destilátov používame len vyberané ovocie s dostatočným sladom. Preto sú nami vyrábané destiláty lahodné a majú očarujúcu vôňu.

 

logo_krivky

História našej firmy siaha do roku 1995, kedy bol založený liehovar na pestovateľské pálenie ovocia. Od tejto doby sme získavali bohaté skúsenosti s výrobou destilátov a spracovávaním ovocia. V roku 2008 sme sa rozhodli zúžitkovať vedomosti a založili firmu Fine Destillery Slovakia zaoberajúcu sa výrobou, distribúciou a predajom ovocných destilátov výnimočnej kvality.

 

TECHNOLÓGIA VÝROBY – dvojkotlový systém s nadstavbou

Naše skúsenosti sa snažíme stále zdokonaľovať, čoho dôkazom je nami vytvorená špeciálna dvojkotlová technológia s nadstavbou kolóny na druhom stupni destilácie. To nám umožňuje čo najlepšie ovládať výstupnú kvalitu destilátu.

SPRACOVANIE OVOCIA – najzrelšie ovocie je najlepšie

Pre naše destiláty vyberáme len dozreté ovocie s čo možno najvyšším sladom. Ovocie sa následne spracováva na kvas, ktorý sa dôkladne kontroluje. Pred pálením sa kvasy obsahujúce kôstky vykôstkujú a až potom sa začnú destilovať.

STÁRENIE DESTILÁTU – v hermeticky uzavretých tankoch

Každý z našich destilátov je po vypálení uskladnený v nerezovom tanku. Čerstvý destilát potrebuje čas aby dozrel, zaguľatil sa a aby sa zjemnila jeho chuť. Každý z našich destilátov zreje 2-4 roky v tanku, kým sa začne fľaškovať.

Recenzie

  1. Robert

    špičková kvalita, spokojnosť, vrelo odporúčam

Pridať recenziu

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

TOP
Vitajte
Najlepší výber slivovíc nájdete práve na tejto stránke ...